Subiektywnie o finansach

Blog Macieja Samcika, długoletniego dziennikarza ekonomicznego Gazety Wyborczej . O finansach małych i dużych. Mnóstwo ciekawostek na temat pieniędzy. Wiadomości ważne dla domowego budżetu. Porady finansowe i recenzje reklam instytucji finansowych.

Wpis

środa, 06 kwietnia 2011

Subiektywność doceniona przez Press!

Miesięcznik „Press” już po raz drugi przeprowadził doroczne wybory najlepszych blogów prowadzonych przez dziennikarzy. Bardzo się ucieszyłem, że wśród wyróżnionych blogów znalazł się też „Subiektywnie o finansach”. I to znalazł się na wysokim, drugim miejscu. Nie sądziłem, że blog poświęcony finansom, czyli działce, którą szeroka publiczność interesuje się raczej incydentalnie, może uzyskać tak duże uznanie jury. „O gospodarce można pisać nudno, albo tak, jak Samcik” - to jedna z opinii przytaczanych na temat blogu przez jurorów. Cóż, serdeczne dzięki za uznanie, postaram się w przyszłości nie obniżyć lotów.

Ranking blogów dziennikarzy

JUŻ PONAD 235.000 MIŁOŚNIKÓW SUBIEKTYWNOŚCI. W pierwszym kwartale 2011 r. blog „Subiektywnie o finansach” odwiedzało miesięcznie średnio 235.000 osób miesięcznie. To jedno z najpopularniejszych tych miejsc z sieci, w których pisze się i mówi o finansach. Nie zapominaj kliknąć codziennie www.samcik.blox.pl. W blogu „Subiektywnie o finansach” codziennie znajdziesz co najmniej jeden nowy artykuł.

”SUBIEKTYWNIE O FINANSACH” JEST NA FACEBOOKU! Chcesz podyskutować o powyższym wpisie? Masz własną opinię lub chcesz zobaczyć co myślą na ten temat inni? Zajrzyj na stronę blogu „Subiektywnie o finansach” w Facebooku, zarejestruj się jako fan blogu i weź udział w dyskusji.

ZOBACZ CYKL KLIPÓW WIDEO „PRZEŚWIETLAMY REKLAMY”. W ciągu ostatnich dwóch lat powstało kilkadziesiąt odcinków prześwietlania reklam instytucji finansowych w wersji wideo. Początkowo kręciłem je wspólnie z Andrzejem Chećko, a później z Anią Skurczyńską i Kasią Łuką. Wszystkie odcinki obejrzyj na platformie Gazeta.tv.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
maciek.samcik
Czas publikacji:
środa, 06 kwietnia 2011 00:10

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • rokko napisał(a) komentarz datowany na 2011/04/06 08:23:04:

  No, no, i to w kategorii otwartej, a nie tylko wśród blogów finansowych. Gratki.
  Ale przecież dla nas, stałych czytelników, to nic zaskakujacego. ;)

 • krmichal napisał(a) komentarz datowany na 2011/04/06 10:21:11:

  Dobra robota! :)

 • martka7888 napisał(a) komentarz datowany na 2011/04/06 23:16:27:

  gratuluję:)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny