Subiektywnie o finansach

Blog Macieja Samcika, długoletniego dziennikarza ekonomicznego Gazety Wyborczej . O finansach małych i dużych. Mnóstwo ciekawostek na temat pieniędzy. Wiadomości ważne dla domowego budżetu. Porady finansowe i recenzje reklam instytucji finansowych.

Wpis

środa, 31 maja 2017

Jak kupić dziecku prezent, który będzie wart coraz więcej, a nie coraz mniej? Moje pomysły

Jeśli wciąż czujecie pustkę po zakupie prezentów na Dzień Dziecka, to porzućcie zgryzoty. Spieszę z poradnikiem prezentowym last minute! Zwykły prezent szybko traci wartość – wychodzi z mody, niszczeje, a w przypadku elektroniki wpływają na to oczywiście pojawiające się na rynku nowe modele sprzętu. Moim marzeniem jest prezent, który za kilka lat będzie miał znacznie większą wartość, niż dziś. Rzeczy, które spełniają te warunki, jest niewiele. Z otrzymania większości z nich dziecko się może  nawet nie ucieszyć. Ale zawsze można je dorzucić do prezentu „właściwego”. Jakie miałbym propozycje? Piszę o nich w tekście na www.subiektywnieofinansach.pl. Zapraszam!

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
maciek.samcik
Czas publikacji:
środa, 31 maja 2017 09:30

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Maciej Samcik

Od 1997 r. dziennikarz ekonomiczny „Gazety Wyborczej”. Specjalizuje się w tematyce finansowej. Pisze o bankach, giełdzie, funduszach inwestycyjnych oraz finansach osobistych. Autor i współautor poradników o oszczędzaniu, rankingów i konkursów giełdowych.
Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym nagrody „Grand Press”.
Pochodzi z Poznania. Z wykształcenia ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.


użytkowników on-line