Subiektywnie o finansach

Blog Macieja Samcika, długoletniego dziennikarza ekonomicznego Gazety Wyborczej . O finansach małych i dużych. Mnóstwo ciekawostek na temat pieniędzy. Wiadomości ważne dla domowego budżetu. Porady finansowe i recenzje reklam instytucji finansowych.

Wpis

środa, 31 maja 2017

Polski oddział Deutsche Banku na sprzedaż? Idą duże zmiany dla klientów?

Deutsche Bank rozpoczął proces sprzedaży swojej polskiej odnogi – podała agencja Reuters, powołując się na nieoficjalne informacje. Co by to oznaczało dla klientów? Ile mógłby kosztować taki bank - mieszczący się w rankingach tuż poza pierwszą dziesiątką największych na rynku? Kto mógłby go kupić? A przede wszystkim - czy taki plan w ogóle ma sens? Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej wydaje mi się, że... ktoś tu czegoś nie przemyślał. Cała analiza sytuacji wokół "polskiego" Deutsche Banku jest na www.subiektywnieofinansach.pl. Link do tekstu jest tutaj 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
maciek.samcik
Czas publikacji:
środa, 31 maja 2017 20:39

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Maciej Samcik

Od 1997 r. dziennikarz ekonomiczny „Gazety Wyborczej”. Specjalizuje się w tematyce finansowej. Pisze o bankach, giełdzie, funduszach inwestycyjnych oraz finansach osobistych. Autor i współautor poradników o oszczędzaniu, rankingów i konkursów giełdowych.
Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym nagrody „Grand Press”.
Pochodzi z Poznania. Z wykształcenia ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.


użytkowników on-line