Subiektywnie o finansach

Blog Macieja Samcika, długoletniego dziennikarza ekonomicznego Gazety Wyborczej . O finansach małych i dużych. Mnóstwo ciekawostek na temat pieniędzy. Wiadomości ważne dla domowego budżetu. Porady finansowe i recenzje reklam instytucji finansowych.

Wpis

niedziela, 14 stycznia 2018

Z okazji finału WOŚP moja rada: ile Jurkowi wpłacić wypada? I jak to zrobić najszybciej?

Powstający wokół WOŚP „przemysł” pokazuje jak można wspierać działalność charytatywną dużo łatwiej, niż jeszcze kilka lat temu. Wykorzystując nowoczesne technologie. W XXI wieku – w erze bankowości mobilnej, przelewów ekspresowych, mikropłatności, kryptowalut i fejsbuków – pomaganie jest prostsze, niż zrobienie sobie kanapki, bo nie trzeba nawet ruszać się z fotela.

Akcja WOŚP jest jedną z nielicznych okazji, by przekonać się, że pomagać można bezboleśnie, systematycznie i megałatwo. Które „charytatywne wynalazki” uruchomione przy okazji WOŚP podobają mi się najbardziej?

Poniżej pięć najszybszych sposobów, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Większość z nich już osobiście przetestowałem pod kątem łatwości przekazania kasy. I moja rada: ile Jurkowi wpłacić wypada, żeby się opłaciło. Kliknij ten link i przeczytaj całość

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
maciek.samcik
Czas publikacji:
niedziela, 14 stycznia 2018 09:38

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

  • enemia12 napisał(a) komentarz datowany na 2018/01/23 10:58:14:

    Bankomat Euronetu to chyba najfajniejsze rozwiązanie według mnie ;)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Maciej Samcik

Od 1997 r. dziennikarz ekonomiczny „Gazety Wyborczej”. Specjalizuje się w tematyce finansowej. Pisze o bankach, giełdzie, funduszach inwestycyjnych oraz finansach osobistych. Autor i współautor poradników o oszczędzaniu, rankingów i konkursów giełdowych.
Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym nagrody „Grand Press”.
Pochodzi z Poznania. Z wykształcenia ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.


użytkowników on-line