Subiektywnie o finansach

Blog Macieja Samcika, długoletniego dziennikarza ekonomicznego Gazety Wyborczej . O finansach małych i dużych. Mnóstwo ciekawostek na temat pieniędzy. Wiadomości ważne dla domowego budżetu. Porady finansowe i recenzje reklam instytucji finansowych.

Wpis

piątek, 23 lutego 2018

Jak sprawdzić swój potencjał na rynku randkowym? Można go sobie... wyliczyć. A jak?

Uwaga, to jest "stary" blog. Publikuję tu tylko skrócone wersje niektórych swoich artykułów. Wszystkie nowe znajdziesz tylko na www.subiektywnieofinansach.pl. Nie przegap nowych tekstów z „Subiektywnie o finansach”zapisz się na newsletter i odbierz zestaw praktycznych poradników, w tym przegląd najlepszych kont bankowych ułatwiających oszczędzanie

SMV, czyli na kogo „poleci” facet, a kogo polubi kobieta

O potencjale randkowym mówi wskaźnik SMV. Im większy masz SMV, tym łatwiej jest Ci zaciągnąć do łóżka osobnika, który wpadnie Ci w oko. Im wyższy SMV ma obiekt Twych westchnień, tym większe musi być Twoje SMV, by ów obiekt chciał wzdychać do Ciebie. Największa szansa na seks (a w perspektywie – choć nie wiem czy niedinterpretuję – dłuższą znajomość) mają osobniki o zbliżonym do siebie SMV. Jedyny problem polega na tym, że nikt nie chodzi z wypisanym SMV na czole – lub gdziekolwiek indziej.

Przy czym działa ponoć zasada, że u mężczyzn zakres tolerancji SMV jest wyższy. Czyli większości mężczyzn podoba się większość kobiet. A jeszcze inaczej: większość facetów zainteresuje się nie tylko kobietą o wskaźniku SMV – mierzonym w skali 0-10 – porównywalnym ze swoim, ale też kobietami o SMV nieco niższym. U kobiet odwrotnie. Nie zainteresują się facetem, którego SMV jest niższe, niż jej własne. Oczywiście kobieta spojrzy łaskawym okiem też na osobnika o SMV wyższym.

Na tę nierównowagę nakładają się różnice w cyklu wzrostu i spadku SMV w czasie życia. U faceta szczyt SMV przypada znacznie później, niż u kobiety, zaś przeciętnie SMV kobiet i facetów przetnie się między 26-tym a 30-tym rokiem ich życia (różnie podają).

Jak wyliczyć swoje SMV? Czytaj na www.subiektywnieofinansach.pl. Tam znajdziesz najnowsze interwencje w sprawach czytelników, prześwietlenia reklam, porady dotyczące finansów osobistych i recenzje nowych aplikacji finansowych i produktów bankowych. Zaś namiar na ten konkretny tekst w jego pełnej wersji znajdziesz tutaj 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
maciek.samcik
Czas publikacji:
piątek, 23 lutego 2018 09:12

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • damianero1 napisał(a) komentarz datowany na 2018/02/23 11:35:31:

  Nawet nie wiedziałem że takie coś istnieje, czy to jeszcze jest kwestia finansów?:D

 • jureke.30 napisał(a) komentarz datowany na 2018/02/25 07:17:36:

  Niespodzianka :)

  analizy-rynkowe.pl/niespodzianka/

 • yorisk napisał(a) komentarz datowany na 2018/03/01 08:14:22:

  Wow! Nawet nie sądziłam, że coś takiego istnieje.. muszę zagłębić się w temat. Świetny wpis! CZARGRAF

 • tad3r napisał(a) komentarz datowany na 2018/06/15 11:18:06:

  To mi się podoba !
  london-escorts.co/girl/erica

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny