Subiektywnie o finansach

Blog Macieja Samcika, długoletniego dziennikarza ekonomicznego Gazety Wyborczej . O finansach małych i dużych. Mnóstwo ciekawostek na temat pieniędzy. Wiadomości ważne dla domowego budżetu. Porady finansowe i recenzje reklam instytucji finansowych.

Wpis

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

"Subiektywnie o finansach" w nowej odsłonie. Przejrzystej, lekkiej, wygodnej. Sprawdźcie!

Szanowni Czytelnicy! Strona www.subiektywnieofinansach.pl - czyli ta, która rok temu zastąpiła blogy www.samcik.blox.pl jako mój podstawowy kanal komunikacji z Wami - zyskała w ten weekend nową szatę graficzną. Projektując ją chciałem, by była bardziej przejrzysta, lżejsza, lepiej przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych. I ogólnie wygodniejsza dla Was, jej użytkowników.

Konstruując ją wziąłem pod uwagę uwagi tych z Was, którym nie przypadły do gustu "fajerwerki" nowej strony i woleli stary, "bloksowy" wygląd - prosty, przejrzysty, ascetyczny. Nowy serwis "Subiektywnie o finansach", który znajdziecie pod www.subiektywniofinansach.pl, nie jest powrotem do "starego bloksa", ale zachował jego pewne zalety. 

Wierzę, że w Waszych oczach efekt zmian okaże się przynajmniej zadowalający. Opinie, uwagi i zastrzeżenia wysyłajcie proszę na e-mail maciej.samcik@subiektywnieofinansach.pl. Tak, adres też jest nowy ;-).

nowe_subiektywnie

Nowa strona to początek wielu zmian, które sukcesywnie będziecie mogli obserwować na "Subiektywnie o finansach". Zaczęły się od nowego wyglądu i zmiany logotypu strony, ale pojawią się też kolejne.  Zajrzyjcie proszę na www.subiektywnieofinansach.pl i zapiszcie stronę w ulubionych. 

Co się nie zmieni? Wciąż najważniejszym elementem serwisu będą interwencje w obronie czytelników i pomaganie Wam w sporach z instytucjami finansowymi oraz w rozwiązywaniu problemów i dylematów finansowych.

Pamiętajcie: na tej stronie ukazują się tylko skrócone wersje niektórych artykułów powstających w ramach projektu "Subiektywnie o finansach". Wszystkie teksty w pełnych wersjach - od jednego do trzech artykułów dziennie - ukazują się na www.subiektywnieofinansach.pl  Dopiszcie ten adres do ulubionych w swojej wyszukiwarce i zaglądajcie codziennie

Jeśli macie konta na Facebooku, to koniecznie zapiszcie się do obserwowania fan-page'u "Subiektywnie o finansach". Tam wrzucam nie tylko zajawki własnych tekstów, ale też komentuję różne wydarzenia i nowości z branży finansowej. Żeby zostać fanem subiektywności kliknij tutaj i zostań fanem

Zapiszcie się na mój newsletter i odbierzcie zestaw praktycznych poradników, w tym przegląd najlepszych kont bankowych ułatwiających oszczędzanie

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
maciek.samcik
Czas publikacji:
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 09:26

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • janusz_34 napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/25 09:32:53:

  Nowa stronka - super :D Ale stara też mi się podoba ;)

 • jeszczepolskaniezginela12 napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/25 11:42:45:

  SKIP TRACING W KPD WIEJAK I WSPÓLNICY SP. J.

  Niemal każda sprawa jest rozstrzygana w oparciu o fakty. Kto zna więcej faktów albo zna fakty ważniejsze od razu osiąga przewagę. W budowaniu takiej przewagi niezbędny jest proces skip tracingu.

  Czym jest skip tracing?

  Pojęcie skip tracingu pochodzi od angielskiego sformułowania skip town, czyli nagłe opuszczenie miasta. Co to oznacza w przełożeniu na naszą działalność? Otóż jest to poszukiwanie wszelkimi dozwolonymi metodami dłużników, którzy zaciągnęli zobowiązanie, po upływie czasu zapłaty zmienili miejsce zamieszkania i urwał się ich kontakt z wierzycielem. Krótko mówiąc, skip tracing to swego rodzaju ściganie dłużników.

  Internet kluczowym narzędziem

  Tajemnicą poliszynela jest fakt, że kluczowym narzędziem w ustalaniu wszelkiego rodzaju danych jest informatyka. To właśnie za pośrednictwem narzędzi informatycznych najczęściej dokonuje się skip tracingu. Dzięki oprogramowaniu, które posiadamy, jesteśmy w stanie bardzo szybko taką osobę namierzyć. Kluczowym jest także, by w każdej sprawie windykacyjnej ustalić powiązania osobowe, jak i majątkowe osób i podmiotów gospodarczych. Poza tym, dla swoich klientów realizujemy specjalistyczny biały wywiad, dający wiele możliwości - chociażby ocenę wiarygodności kontrahentów, czy ich sytuacji finansowej. Oprócz tego, dla skuteczności działań niezbędne jest również korzystanie i wymiana doświadczeń w obrębie naszego departamentu detektywistycznego.
  Zasadniczym elementem naszej działalności jest także klasyczny wywiad terenowy, realizowany przez naszych inspektorów rozmieszczonych na obszarze całego kraju. Poza czynnościami takimi jak windykacja terenowa, niezbędne są czasami również tak przyziemne metody, jak wywiad środowiskowy czy weryfikacja dokumentów w urzędach. Niby banalne, ale jakże pomocne.

  Skip tracing w KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. j. to pewność i komfort

  Gromadzenie faktów i informacji kluczowych dla danej sprawy bywa mozolne i męczące. Ale nasza kancelaria uczyniła z tego sztukę. Tylko u nas uzyskasz raport z naszych działań detektywistycznych, a więc będziesz posiadać pełen pogląd sytuacji. Podejmując współpracę z nami, nie masz żadnych powodów do obaw. Możemy pochwalić się bardzo wysoką skutecznością naszych metod skip tracingu. Średnio ustalamy około 70% kontaktów w sprawach obsługiwanych masowo. Nasi klienci z sektora pożyczkowego stale zlecają realizację ustaleń teleadresowych swoich klientów.

  Współpraca z nami to ciągły monitoring i poprawa jakości portfela wierzytelności. Uzyskiwanie jak najwyższej kontaktowości w sprawach to dla nas priorytet. Nie możesz skontaktować się z dłużnikiem? To skontaktuj się z nami. KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. j. jesteśmy tu dla Was.

 • monika_sanok napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/30 15:50:24:

  Mi również :D

 • wald.wieczorek napisał(a) komentarz datowany na 2018/05/08 15:08:52:

  Fajna:)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny